Marker Squire 11

Kód: 7424V1.BL
€179,95 –15 %
Marker Squire 11 Black
€179,95 –15 % €152
Skladom (1 ks)
Variant
Šírka brzdy

Marker Squire 11 je ideálnou voľbou pre všetkých freeriderov a freestylerov. Optimalizovaná, veľmi ľahká špička viazania Triple Pivot Light zaisťuje priamy a ľahký prenos sily vo všetkých lyžiarskych situáciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najmodernejšia päta Hollow Linkage so širším držiakom topánky znižuje silu pri došliapnutí približne o 30 %, a to aj pri použití podrážok GripWalk. Celkovo je Marker Squire 11 veľmi kompaktné a napriek kompatibilite s podrážkou GripWalk je len 24 mm vysoké, čo umožňuje lepšiu kontrolu nad lyžami.

Technológia:
AFD (zariadenie proti treniu)
Všetky viazania MARKER sú vybavené pohyblivým AFD (anti friction device), čo vedie k veľmi presnému vypínaniu, ktorému takmer vôbec neprekážajú nečistoty, sneh a ľad! Individuálne nastavenie AFD podľa oblasti použitia zaručuje dokonalú funkčnosť - od pretekárskych, po detské viazania.

Triple Pivot Light 2 Toe
Najnovšia generácia Triple Pivot Light 2 Toe je vybavená koľajničkou Anti Ice Rail, ktorá odškrabuje sneh a ľad pod podrážkou topánky. Kompatibilné s lyžiarkami s podrážkou GripWalk.

Gripwalk
Podrážka lyžiarky špeciálne upravená na chôdzu a špičkový lyžiarsky výkon. GripWalk obsahuje novú kopolymérovú podrážku s rocker profilom. Vypuklý tvar a rebrovaný dezén gumy dodávajú pohodlie pri chôdzi a poskytujú lepšiu priľnavosť. Integrované podložky z pevných materiálov umožňujú skvelý prenos energie z lyžiarky na lyžu.

Anti-Ice Rail
Kovová lišta pomáha zoškrabávať ľad a sneh z podrážky topánky.

Dutá päta spojky
Hollow Linkage Heel umožňuje jednoduchšie našliapnutie: potrebná sila je o 30 % menšia ako na starších Marker viazaniach.

Dodatočné parametre

Kategória: Viazania
Rozsah DIN: 3 - 11
Odporúčaná hmotnosť jazdca: 30 - 105 kg
Výška topánky nad lyžou: 24 mm
Rozsah nastavenia pätky: 20 mm
Predná špička: Triple Pivot Light 2
AFD: protišmyková doska z nehrdzavejúcej ocele
Päta: duté spojenie 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz