Marker Jester 16

Kód: 7624X1JD2
€329 –21 %
Marker Jester 16 black
€329 –21 % €259
Skladom (1 ks)
Šírka brzdy

Marker Jester 16 je všestranné viazanie pre freeriderov a freestylerov s nastavením vypínacej sily do 16Din. Od prvého uvedenia viazania na trh si ho obľúbili freerideri a freestyleri. Viazanie Marker Jester 16 si aj naďalej drží svoju pozíciu v backcountry, na zjazdovke a aj v parku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Marker Jester 16 má špičku aj pätu vyhotovenú z magnéziovej zliatiny, vďaka čomu získal väčšiu pevnosť, tuhosť, zároveň nižšiu hmotnosť a teda preto si ho obľúbili všetci freerideri a freestyleri. 

Technológia:
Sole.ID
Spička viazania umožňujúca nastaviť viazanie tak, aby bolo kompatibilné buď turistickým, alebo alpským normám podrážky lyžiarky.

AFD (zariadenie proti treniu)
Všetky viazania MARKER sú vybavené pohyblivým AFD (anti friction device), čo vedie k veľmi presnému vypínaniu, ktorému takmer vôbec neprekážajú nečistoty, sneh a ľad! Individuálne nastavenie AFD podľa oblasti použitia zaručuje dokonalú funkčnosť - od pretekárskych, po detské viazania.

Magnéziové časti
Magnéziová špička v kombinácii s magnéziovou pätou poskytujú pevnú konštrukciu pre najväčšie zaťaženie freeridových športovcov.

Triple Pivot Light Toe
Konštrukcia špičky s DIN/ISO až do Z 18 umožňuje pôsobivú retenciu pri freeride. Pružina v špičke je vložená horizontálne a s doskou podrážky naklonenou o 5° poskytuje vyššiu absorpciu energie, aby sa znížilo riziko predčasného vypnutia. Veľká oporná plocha optimalizuje prenos energie a umožňuje veľké zaťaženie a namáhanie. V pomere k svojej hmotnosti preto špičky s touto technológiou dosahujú nadmerný výkon.

Anti-Ice Rail
Kovová lišta pomáha zoškrabávať ľad a sneh z podrážky topánky pri obúvaní.

Inter Pivot Heel
Tretia generácia kompletne prepracovaná: zlepšený prenos energie, absorpcia energie a vertikálna pružnosť päty v kombinácii so zlepšeným komfortom pri obúvaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Viazania
Rozsah DIN: 6 - 16
Výška topánky nad lyžou: 24 mm
Rozsah nastavenia pätky: 20 mm
Predná špička: Triple Pivot Elite 3
AFD: protišmyková doska z nehrdzavejúcej ocele
Päta: Inter Pivot 3
Váha: 1070 g
Farba: Black Anthracite
Materiál špičky a päty: zliatina magnézia
Doporučená hmotnosť jazdca: 60kg a viac

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz