LEZYNE Super Drive 1800+ Smart

Kód: 1-LED-6-V804
Značka: Lezyne
€156,23 –24 %
Lezyne Super Drive 1800
€156,23 –24 % €118
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Lezyne Super Drive 1800+ Smart je výkonné svetlo s maximálnou svietivosťou 1800 lúmenov a integrovanou batériou, ktorá dokáže svietiť až 180 hodín v režime Femto 20 lúmenov. Svetlo je kompatibilné so všetkými priemermi riadidiel a svojou Lezyne Tri-Focus optikou s 3 LED vytvára lúč svetla, ktorý oceníte obzvlášť pri rýchlej jazde tmavým lesom. Svetlo je kompatibilné so všetkými priemermi riadidiel. Poteší aj funkcia SMART na prepojenie svetle s aplikáciou v telefóne a spárovanie so zadným Lezyne KTV.

Detailné informácie

Podrobný popis

LEZYNE Super Drive 1800+ Smart je výkonné svetlo na bicykel s maximálnou svietivosťou 1800 lúmenov a optimalizovanou Lezyne optikou Tri-Focus s 3 LED, ktorá vytvára ideálny lúč pre rýchlu jazdu v tmavom lese. Svetlo je vyrobené z hliníka, má rebrované telo pre lepšie odvádzanie tepla a vyšší výkon. Svetlo je nabíjané pomocou USB-C s výkonom až 2A pre rýchlo nabíjanie, na plnú batériu dokáže svietiť až 180 hodín a disponuje 7 režimami. Lezyne Super Drive má indikátor stavu batérie v ovládacom gombíku, s ktorým sa Vám nestane, že ostanete uprostred lesa s vybitým svetlom. Dizajn držiaku umožňuje  rýchlu montáž a demontáž svetla bez použitia náradia a prispôsobenie uhla svietivosti. Gumený držiak je kompatibilný s riadidlami so všetkými priemermi.

Lezyne Super Drive 1800+ Smart má 7 modov svietenia:

Lezyne Super Drive 1800+2

 

Výhody:

  • Možnosť pripojenia externej Lezyne batérie
  • vysoká svietivosť s chladnejším odtieňom
  • pamäť posledného režimu
  • Možnosť RACE MODU -> na svietidle fungujú iba dva módy - najsilnejší / economy
  • indikátor batérie v tlačidle

Smart Connect Wireless System – predné svetlo Lezyne Super Drive 1800+ sa dá nastaviť pomocou aplikácie v telefóne Lezyne Smart Connect, aby bolo spárované so zadným KTV Pro Smart. V prípade že zmeníte mód na prednom svetle, zmení sa Vám aj svietivosť zadného svetla, pokiaľ zapnete predné svetlo, automaticky sa Vám zapne aj zadné, tak isto aj pri vypnutí. Prípadne cez vás mobilný telefón si viete nastaviť iba Vaše obľúbené 2-3 mody a nemusíte vždy prepínať cez všetky, k požadovanému modu, aktualizovať SW, alebo pozrieť presnú kapacitu batérie.

RACE MODE - pri vypnutom svetle podržíte tlačidlo na dlhšie ako 5 sekúnd, zapnete race mode, to znamená, že sú aktivované iba dva módy, enduro 500lm a race 1800lm. Pre deaktiváciu prosím opakujte rovnaký postup.

Thermal Protection - v prípade že svetlo sa zohreje na vyššiu teplotu ako je povolene, riadiaca jednotka uberie zo svietivosti až kým sa teplota nestabilizuje na požadovanú.

Video:

Dodatočné parametre

Kategória: Lezyne
Materiál: hliníkové telo pre lepšie odvedenie tepla
Odolnosť: IPX7 -> IEC standard 60529
Záruka: 2 roky
Nabíjanie: rýchlonabíjanie cez USB-C, 2A+
Svietivosť: 1800 lm, 7 módov
Váha: 240g
Batéria: 6600mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz