Ortovox Diract

Kód: 1142000001
Značka: Ortovox
€330 –10 %
Ortovox Diract
€330 –10 % €297
Skladom (>2 ks)

Nový lavínový vyhľadávač Ortovox Diract disponuje novým dizajnom, funkciami a šetrí veľmi dôležitý čas pri hľadaní zasypaného.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový model 3 anténového lavínového vyhľadávača Ortovox Diract má nový dizajn, veľmi praktické púzdro a gombík na prepnutie medzi modmi ovládateľný aj v hrubých rukaviciach. Prístroj disponuje veľkým plne grafickým displejom s navigačnou šípkou 360°, oranžovým prepínačom medzi modmi, pri ktorom jasne viete, v akom režime je vyhľadávač, nabíjateľnou batériou a pogumovaným povrchom, ktorý zabraňuje pošmyknutiu. V Ortovoxe sa zamerali aj na software, Diract od prvého zachyteného signálu Vás bude navigovať k zasypanému, čiže sa Vám nestane, že sa dostanete medzi dve siločiary a vypadne Vám náväsť, prípadne Vám bude skákať šípka doprava / doľava, čím sa samozrejme šetrí čas. Šírka hľadacieho pásu sa doporučuje nie viac ako 50m, software aktualizovateľný cez app na Vašom telefóne.

Smart Anténa Technology je technológia prepínania vysielacej antény podla polohy vyhľadávača pod snehom. Systém prepne na vysielanie vždy anténu vo vodorovnejšej polohe, čím zvýši intenzitu signálu a zväčší dosah prístroja s ktorým hľadáte zasypaného.

Od ZOOM+ má navyše:
1. funkciu označenia zasypaného
2. skupinová kontrola
3. displej zobrazuje presný počet zasypaných. 
4. neprerušená navigácia od prvého signálu
5. pogumovaný povrch
6. nabíjateľná batéria
7. prehľadný displej
8. navigačná šípka otočná 360°
9. aktualizovateľný SW cez bluetooth

Dodatočné parametre

Kategória: Lavínové vyhľadávače
Hmotnosť: 1 kg
Funkcie: vysiela na frekvencii 457 kHz|funkcia automatického prepnutia do vysielacieho módu v prípade sekundárnej lavíny po 120 sekundách
Maximálny dosah: 50m
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná batéria
Rozmery: 79 x 120 x 23 mm
Teplotný rozsah fungovania: '-20 až 45°C
Váha: 210 g vrátane batérií
Vybavený: dodávaný aj s púzdrom na nosenie|Smart anténa systém|RECCO reflektor zabudovaný v popruhu|digitálny / 3 anténový

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz