Ortovox Diract Voice

Kód: 1141000001
Značka: Ortovox
€390 –19 %
Ortovox Diract Voice
€390 –19 % €314
Skladom (>2 ks)

Nový lavínový vyhľadávač Ortovox Diract Voice disponuje hlasovou navigáciou, novým dizajnom, funkciami a šetrí veľmi dôležitý čas pri hľadaní zasypaného.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový model 3 anténového lavínového vyhľadávača Ortovox Diract Voice má nový dizajn, veľmi praktické púzdro, gombík na prepnutie medzi modmi ovládateľný aj v hrubých rukaviciach a zvukovú navigáciu hneď po prepnutí do modu hľadania. Prístroj disponuje veľkým plne grafickým displejom s navigačnou šípkou 360°, oranžovým prepínačom medzi modmi, pri ktorom jasne viete, v akom režime je vyhľadávač, nabíjateľnou batériou cez USB-C konektor a pogumovaným povrchom, ktorý zabraňuje pošmyknutiu. V Ortovoxe sa zamerali aj na software, Diract Voice od prvého zachyteného signálu Vás bude navigovať k zasypanému, čiže sa Vám nestane, že sa dostanete medzi dve siločiary a vypadne Vám náväsť, prípadne Vám bude skákať šípka doprava / doľava, čím sa samozrejme šetrí čas. Šírka hľadacieho pásu sa doporučuje nie viac ako 50m, software aktualizovateľný cez app na Vašom telefóne.

Smart Anténa Technology je technológia prepínania vysielacej antény podla polohy vyhľadávača pod snehom. Systém prepne na vysielanie vždy anténu vo vodorovnejšej polohe, čím zvýši intenzitu signálu a zväčší dosah prístroja s ktorým hľadáte zasypaného.

Od Zoom+ má navyše:
1. hlasovú navigáciu v jazykoch -> DE, EN, FR, IT, ES, NOR, SV, CZ, NL
2. funkciu označenia zasypaného
3. skupinová kontrola
4. displej zobrazuje presný počet zasypaných. 
5. neprerušená navigácia od prvého signálu
6. pogumovaný povrch
7. nabíjateľná batéria
8. veľký prehľadný displej 34 x 45mm
9. navigačná šípka otočná 360°
10. aktualizovateľný SW cez bluetooth

Dodatočné parametre

Kategória: Lavínové vyhľadávače
Funkcie: funkcia automatického prepnutia do vysielacieho módu v prípade sekundárnej lavíny po 120 sekundách, keď sa prístroj nehýbe, funk
Maximálny dosah: 50m
Napájanie: cez USB-C konektor, Zabudovaná nabíjateľná batéria
Rozmery: 79 x 120 x 23 mm
Software: aktualizovateľný cez app vo Vašom telefóne, Bluetooth
Teplotný rozsah fungovania: -20 až 45°C
Váha: 210 g vrátane batérií
Vybavený: digitálny / 3 anténový, hlasová navigácia, RECCO reflektor zabudovaný v popruhu, Smart anténa systém, dodávaný aj s púzdrom na n

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz