Fenix HM70R 1600 lm

Kód: 29174
Značka: Fenix
€99,90
Skladom (2 ks)

Čelovka Fenix HM70R je väčší brat čelovky HM60R so silnejšou batériou a vyššou svietivosťou. Je ideálnym spoločníkom pri behaní, turistických cestách, skialpových výletoch, kempovaní, ale dobre poslúži aj na bicykli, keď sa zotmie a poteší svojou silnou svietivosťou. Čelovka by nemala chýbať v žiadnom ruksaku počas vašich aktívnych výletov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fenix HM70R je výkonná čelovka s dvoma šošovkami. Jedna šošovka má maximálne dosvietenie až 186metrov / 1600 lúmenov, pričom druhá má široký, plynulý rozptyl svetla s teplejším odtieňom s výkonom 400 lúmenov, maximálnym dosvietením 38m. Výhodou tohto odtieňu je kontrastnejšie zobrazovanie farieb v teréne. Obe šošovky sa dajú nezávislo od seba ovládať, ale spojenie oboch kúželov nie je možné, čelovka disponuje taktiež červeným svetlom s dosvietením 5m. Diaľkový reflektor má 4 mody, širokouhlý - 2 mody svietivosti a červený taktiež dva vrátane SOS módu. Súčasťou čelovky je batéria Fenix 21700 s kapacitou 5000mAh, ktorú je možné dobíjať priamo v svetle cez USB-C konektor. Telo svetla je vyrobené zo zliatiny hliníka a je vode a prachu odolné podla normy IP68. Pri dlhom používaní a prázdnej batérii, čelovka začne postupne znižovať výkon a predĺži čas svietenia.

V ovládacom tlačidle je malé svetielko, ktoré indikuje stav batérie. Max. výdrž batérie až 100 hodín v diaľkovom móde, 48h v širokouhlom a 800h pri zapnutom červenom svetle, čo je viac ako 33 dní. Svetlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie lepšieho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batérií. 

Čelovka Fenix HM70R disponuje pamäťovou funkciou pri diaľkovom svetle, v móde akom ju vypnete,  ju aj zapnete.

Ochrana proti prehriatiu: Pri prevádzke v turbo režime 1600 lúmenov sa po jednej minúte začne znižovať výkon / svietivosť, pokiaľ sa teplota neustáli na teplote 65°C. Z tohoto dôvodu je dobré kupovať silné čelovky s čo najlepším chladením.

Dodatočné parametre

Kategória: Fenix
Batéria: 1x Fenix Li-ion 21700 - 5000mAh
Materiál: stvrďovaná zliatina hliníka
Príslušenstvo: C-interface USB nabíjatelný kábel|návod|náhradné tesnenie|popruhy na hlavu|1x batéria 21700
Váha: 206g vrátane batérie a popruhu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz