Fenix HL32R-T

Kód: HL32RTBLCK
Značka: Fenix
€69,90
Skladom (1 ks)

Silnejšia čelovka Fenix HL32R-T vhodná najmä na behanie, turistiku, kempovanie, nočný skialp výstup na chatu a iné športové aktivity, kde potrebujete spoľahlivú lampu. Čelovka by nemala chýbať v žiadnom ruksaku počas vašich výletov po horách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fenix HL32R-T je kompaktná, ľahká čelovka s nabíjacou Li-pol batériou s kapacitou 1900mAh, ktorá sa dá nabiť cez USB-C konektor priamo v svetle, prípadne sa dá nahradiť troma AAA batériami pre núdzové svietenie. Čelovka disponuje dvoma reflektromi pričom ten silnejší, diaľkový má max. svietivosť 800 lúmenov a dosvieti do vzdialenosti 132m, slabší, širokouhlý 200 lúmenov denného bieleho svetla s max dosvitom 30m. HL32R-T má 7 režimov svietenia. Dvoma ovládacími tlačidlami je možné nezávislo od seba ovládať aj diaľkový aj širokouhlý reflektor.

V ovládacom tlačidle je malé svetielko, ktoré indikuje stav batérie. Max. výdrž batérie až 300 hodín v SOS mode. Svetlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie lepšieho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách. Podržaním oboch tlačidiel po dobu 3 sec, vieme svetlo zamknúť, pripadne odomknúť, aby sa samo nepustilo napríklad pri cestovaní.

Ochrana proti prehriatiu: Pri prevádzke na plný výkon 800 lúmenov sa po jednej minúte začne znižovať výkon / svietivosť, pokiaľ sa teplota neustáli na teplote 65°C. Fenix HL32R-T má lepšie chladenie a teda menší pokles svietivosti ako predchádzajúci model HL18R.

Vo svetle je možné použiť aj 3x batérie AAA (mikro-tužkové), pri týchto batériách je max. výkon čelovky obmedzený.

Novinkou je uťahovací Sport Fit Systém, čelovku jednoducho pritiahnete jednou rukou koliečkom z bočnej strany, aby Vám pohodlne sedela na hlavne, nepadala a netlačila Vás. Systém BOA je ľahký, rýchly a praktický.

Dodatočné parametre

Kategória: Fenix
Odolnosť: IP66 – odolná voči silnému dažďu a nárazu z výšky 1m
? Batéria: ARB-LP1900 - s kapacitou 1900mAh
Materiál: magneziová zliatina hliníka a stvrďovaný plast
Svietivosť: 800 lúmenov
Váha: 107 gramov
Rozmery: 6,6 cm x 4,5 cm x 3,0 cm
Upínací systém: Sport Fit Systém s jedným rotačným koliečkom na pritiahnutie
Max. svietivosť: 132m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz