OneUp Top Cap s nastavením predpätia

Kód: 1C0588BLK
Značka: OneUp
€29 –34 %
OneUp Top Cap s nastavením predpätia
€29 –34 % €19
Skladom (1 ks)

OneUp Top Cap Preload Kit je potrebný k inštalácii EDC systému bez rezania závitu do stĺpika vidlice. Stĺpik vidlice musí presahovať 2mm nad predstavec a medzi rámom a predstavcom musí byť min. 5mm podložka, inak EDC nepôjde nainštalovať. Top Cap je kompatibilný IBA s vidlicami s hliníkovým stĺpikom s priemerom 1-1/8".

Detailné informácie

Podrobný popis

OneUp Top Cap Preload Kit je potrebný k inštalácii OneUp predstavca a EDC systému bez rezania závitu do stĺpika vidlice. Stĺpik vidlice musí presahovať 3mm nad predstavec a medzi rámom a predstavcom musí byť min. 5mm podložka, inak EDC nepôjde nainštalovať. Top Cap je kompatibilný s vidlicami s hliníkovým stĺpikom s priemerom 1-1/8" - tappered.

Inštalácia:
1. Použite malé množstvo vazelíny medzi predstavcom a objímkou do predstavca zo setu Preload Kit.
2. Narovnajte predstavec a pritiahnite dvoma hornými skrutkami so silou 6Nm
3. Následne nastavíte predpätie medzi predstavcom a hlavovým zložením pritiahnutím tretej (spodnej) skrutky so silou 3Nm
4. Posledný krok, z hornej časti nasuniete One Up Top Cap a zo spodnej natlačite zátku do vidlice s krkom tapered 1,5". Zátka zabraňuje otáčaniu EDC, hrkaniu a taktiež zbavuje nečistôt od jazdenia.

Balenie obsahuje:

1x krytka vidlice (Top Cup),
1x zátka zo spodu vidlice,
1x kónická vložka do predstavca na nastavenie predpätia,
podložky pod predstavec 2x 10mm, 2x 5mm,

 

Dodatočné parametre

Kategória: OneUp
Balenie obsahuje:: 1x krytka vidlice (Top Cup), | 1x zátka zo spodu vidlice, | 1x kónická vložka do predstavca na nastavenie predpätia, | podložky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz