Fenix HM60R 1200 lm

Kód: 28938
Značka: Fenix
€79,90
Skladom (1 ks)

Čelovka Fenix HM60R je ideálnym spoločníkom pri behaní, turistických cestách, skialpových výletoch, kempovaní, ale dobre poslúži aj na bicykli, keď sa zotmie a poteší svojou silnou svietivosťou. Čelovka by nemala chýbať v žiadnom ruksaku počas vašich aktívnych výletov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fenix HM60R je výkonná čelovka s dvoma šošovkami. Jedna šošovka má maximálne dosvietenie až 116metrov / 1200 lúmenov, pričom druhá má široký, plynulý rozptyl svetla s výkonom 350 lúmenov, maximálnym dosvietením 33m a neutrálnym odtieňom svetla. Výhodou tohto odtieňu je kontrastnejšie zobrazovanie farieb v teréne. Obe šošovky sa dajú nezávislo od seba ovládať, ale spojenie oboch kúželov nie je možné, čelovka disponuje taktiež červeným svetlom s dosvietením 5m. Diaľkový reflektor má 4 mody, širokouhlý - 2 mody svietivosti a červený taktiež dva vrátane SOS módu. Súčasťou čelovky je batéria 18650 s kapacitou 2600mAh, ktorú je možné dobíjať priamo v svetle cez USB-C konektor. Telo svetla je vyrobené zo zliatiny hliníka a je vode a prachu odolné podla normy IP68. Pri dlhom používaní a prázdnej batérii, čelovka začne postupne znižovať výkon a predĺži čas svietenia.

V ovládacom tlačidle je malé svetielko, ktoré indikuje stav batérie. Max. výdrž batérie až 54 hodín v diaľkovom móde, 100h v širokouhlom a 200h pri zapnutom červenom svetle. Svetlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie lepšieho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batérií. 

HM60R používa patentovanú Fenix technológiu svietenia, keď spodné lúče svietia do diaľky, vrchné sú lámané a svietia pred Vás, čo spolu so špeciálne navrhnutou Fenix optikou vytvára pred Vami kužeľ.

Čelovka disponuje funkciou Frequency Sensing, ktorá automaticky reguluje svietivosť podla otrasov v móde 130 a 350 lm pri diaľkovom svetle. Vhodné napr na behanie, bicyklovanie, skialp a podobné športy.

Ochrana proti prehriatiu: Pri prevádzke v turbo režime 1200 lúmenov sa po jednej minúte začne znižovať výkon / svietivosť, pokiaľ sa teplota neustáli na teplote 65°C. Z tohoto dôvodu je dobré kupovať silné lampy s čo najlepším chladením.

Dodatočné parametre

Kategória: Fenix
Batéria: 1x Li-ion Fenix nabíjateľná 18650, vymeniteľná 2600mAh, možsnosť použitia batérie 2x CR123A namiesto 18650
Materiál: stvrďovaná zliatina hliníka
Odolnosť: IP68 – vode odolná do hĺbky 2m
Príslušenstvo: 1x batéria dobíjateľná 18650, C-interface USB nabíjatelný kábel, náhradné tesnenie, návod, popruhy na hlavu
Svietivosť: max. 1200 lúmenov
Váha: 157g vrátane batérie a popruhu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz